Мәдениет

Қазақстан Республикасы Президентінің Кеңесшісі Отарбаев Мәлік Нұржанұлы Алматы қаласы музейлер бірлестігіне арнайы іс-сапармен келді.

Іс-сапар Райымбек батыр мемориалды музей кешенінде құран бағыштап, батырдың кесенесіне зиярат етумен басталды.
Мәдениет

2023 жылдың 16 мамыр күні Алматы музейінде Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген қайраткері Сәуле Жанпейісовамен кездесу және «Музейге сый. Сәуле Жанпейісова» атты әншінің жеке заттарын Алматы Музейі қорына қабылдау акциясы өтті.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері талқыланды

2024 жылдың 26 шілдесінде Алматы қаласы әкімі аппаратының Әдеп жөніндегі уәкілі Мамай Қаниұлы Ахетовтың қатысуымен Алматы қаласы музейлер бірлестігінің қызметкерлеріне Әдеп кодексінің адал ниеттілік, адалдық, әділдік, ашықтық, сыпайылық, клиентке бағдарлану сияқты әдептік қағидаттары айтылды.
Өнер

Алматы музейінде Сеул тарихына арналған көрме ашылды

Қазақстанда алғаш рет Сеул тарих мұражайының коллекциясынан 100-ден астам бірегей экспонат қойылды. Бұл жәдігерлердің барлығы Алматы музейіне келушілерге “Сеул ғажайыптары” көрмесінде ұсынылды.