Өнер

Республикалық симпозиум “Жаңа Қазақстан. Жанарту”.

2022 жылдың 6-16 желтоқсан аралығында Алматы қаласында “Жаңа Қазақстан. Жаңарту” іс-шарасы өтті.
Өнер

Ықылас Дүкенұлының 180 жылдығына арналған “Ықыластың қара қобызы” атты дәстүрлі музыка кеші өтті

КМҚК Ықылас атындағы халық музыкалық аспаптар музейінде Ықылас Дүкенұлының 180 жылдығына арналған «Ықыластың қара қобызы» атты дәстүрлі музыкалық кеш өтіп, қобызының көшірмесі музей қорына қабылданды.
Тарих

А. Байтұрсынұлы музей-үйінің және ескерткішінің ашылуы

А. Байтұрсынұлының туғанына 150 жыл толуына орай, А. Байтұрсынұлы музей-үйінің және А. Байтұрсынұлы ескерткішінің ашылуы16 қараша 2022 жыл, А. Байтұрсынұлының туғанына 150 жыл толуына орай, ҚР Президенті Қ. Тоқаевтың қатысуымен реэкспозициядан өткен А. Байтұрсынұлы музей-үйінің және А. Байтұрсынұлы ескерткішінің ашылуы өтті.