Алматыда «Ахмет Байтұрсынұлының лингвистикалық мектебі және оқулықтарындағы білімдер жүйесі» атты республикалық конференциясы өтті

2024 жылдың 5 қыркүйегінде Қазақстан халқының тілдері күні және Ұлт ұстазы, мемлекет және қоғам қайраткері, ғалым-реформатор Ахмет Байтұрсынұлының туғанына 152 жыл толуына орай, Алматы...
Мәдениет

Алматыда Дінмұхамед Қонаевты еске алды

Алматыда мемлекет және қоғам қайраткері, үш мәрте Социалистік еңбек ері Дінмұхамед Қонаевтың өмірден өткеніне 31 жыл толуына орай бюстіне гүл шоқтары қойылды.
Мәдениет

Алматы қаласы музейлер бірлестігі Түркі әлемінің «Ең үздік музейі» атанды

Алматы қаласы музейлер бірлестігі Түркі әлемінің «Ең үздік музейі» атанды. Прага қаласында өткен Алматы қаласы музейлер бірлестігі көрмесінің ашылу салтанатында сертификатты ТҮРКСОЙ Халықаралық ұйымының Бас хатшысы Сұлтан Раев табыстады.

Хабарландыру!

Құрметті қала тұрғындары мен қонақтары! Д.А. Қонаев музейі 2024 жылдың 8 тамызында, мемориалды пәтер-музейі 10 тамызда кезекті тазалық жұмыстарының жүргізілуіне байланысты уақытша жұмыс жасамайды